پیام نوروزی مدیر عامل

خداوند یکتا را شکر گزاریم که یکسال دیگر به ما فرصت زندگی ، تلاش ، ارزش آفرینی  ، تولید و خدمت به مردم داد تا با کمک ، همت و اراده فردی و جمعی بتوانیم در تامین نیازهای واقعی جامعه به ویژه مشتریان و ذی نفعان اصلی ، سربلند و پیروز باشیم.

سال ۱۳۹۹ با همه ی شیرینی ها و تلخی هایش گذشت. امیدواریم از کامیابی ها و موفقیت ها انرژی مثبت و روحیه خوب گرفته باشیم و از عدم موفقیت ها ، انشالله درس و تجربه.

ما با توکل به خداوند کریم و در راستای رسالت و ماموریت خود برای تولید و تامین محصولات و خدمات متنوع ، با کیفیت و قیمت مناسب ، چشم انداز تولید و فروش چند برابری را برای سال ۱۴۰۵ هدف گزاری کرده ایم و امیدوار و مطمئن هستیم که باور و اعتماد قوی و ارزشمند ما با پشتوانه اندیشه خلاق و نو آورانه و همت و انگیزه والا و هم افزایی منسجم و عمل و اجرای دل سوزانه و متعهدانه ، ما را به سر منزل مقصود خواهد رساند و بر اعتبار ما خواهد افزود.

در طی سال ۱۳۹۹ انسان های معتقد ، متعهد و پر تلاش بسیاری در درون و بیرون شرکت توان فکری و جسمی خود را برای عملی کردن ارزش های محوری و تحقق اهداف متعالی شرکت در حوضه های مختلف به کار گرفته اند و خالصانه و بی شاعبه انگیزه و دانش و تخصص و تجارب ارزشمند خود را در خدمت به شرکت نگین شهد شهران و کشور به کار گرفته اند که از همه ی شما صمیمانه سپاس گزاریم.

تلاش کردیم که سال ۱۳۹۹ نقطه ی عطفی برای ساختن آینده ایی متفاوت متمایز و برجسته برای شرکت باشد و لذا حرکتی علمی و حرفه ایی را برای ساختار دهی و نظم دهی جدید شروع کردیم که انشالله ثمرات و آثار آن در سال ۱۴۰۰ و سال های بعد روز به روز و سال به سال بیشتر نمایان و آشکار خواهد شد.

پذیرفتیم که برای همسازی با محیط پر چالش و رقابتی کسب و کار انعطاف پذیری و چابکی بیشتری لازم داریم ، قبول کردیم که برای پایبندی به ارزش های محوری شرکت شامل صداقت ، مشتری مداری ، کرامت انسانی ، بهره وری ، خلاقیت و نو آوری ، نظم ، ایمنی و آراستگی و توجه اساسی به مسئولیت مهم اجتماعی باید اخلاق را هر چه بیشتر سرلوحه کارمان قرار دهیم .

بیشتر ایمان پیدا کرده ایم که برای سرآمدی شرکت از تغییر و تحول استقبال کنیم و هوشمندانه فرصتها را بشناسیم و نهایت بهره برداری را از آنها داشته باشیم ، بیشتر به این باور رسیدیم که برای رسیدن به چشم انداز مهم شرکت که تامین کننده معتبر مواد غذایی سالم برای سلامتی و شادی و امنیت غذایی مردم دنیا است نیاز به نقشه راه روشن و مشخص برای بلند مدت و کوتاه مدت داریم و لذا راهبردها و اهداف و اقدمات خودمان را تعیین و تعریف کردیم که بی تردید همواره نیاز به بازنگری و باز اندیشی دارد .

مهم این است که نظم را هر چه بیشتر بها دهیم تا سازمانی منظم و با انظباط برای رسیدن هر چه بیشتر و بهتر به اهدافمان باشیم و آینده خوب و روشن و متعالی را برای شرکت و خودمان و جامعه انشالله بسازیم و با تعهد و انگیزه با خلاقیت و ابتکار و با عمل ، به مغز و دست همه ی شما همراهان ایمان و اطمینان داریم .لذا حتما آینده ایی درخشان خواهیم داشت

 

از همه ی همکاران عزیزمان در داخل شرکت و همچنین همه نماینده های محترم و عزیز و تامین کنندگان گرامی که در حقیقت عضو خانواده ی بزرگ نگین شهد شهران هستند و از همه ی کسانی که بزرگوارانه هر کجا و هر زمان به شرکت ما کمک کرده اند از صمیم قلب سپاس گزاریم و آرزومندیم سال ۱۴۰۰ سرشار از سلامتی برکت و رونق کسب و کار و اقتصادی شکوفا و جامعه ایی هر چه سالم تر برای همه ی شما خانواده ی محترم و گرامی شما و هموطنان ارجمند باشد.

با تشکر

مجتبی دهقان - مدیر عامل

زکیه نجفی - قائم مقام مدیر عامل

عنوان پیشرفته
آبمیوه مجتبی یه حال خوش

سال نو مبارک

درباره ما


شرکت نگین شهد شهران پارس در سال 1394 در زمینه‌ی تولید نوشیدنی‌ در طعم های انار ، آلبالو ، زرشک ، انگور قرمز، انبه ، پرتقال ، سیب ، هلو و آناناس فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت در راستای پیشبرد اهداف خود که کارآفرینی و شناساندن سلیقه‌ی ایرانی در بازارهای جهانی‌ است، با ایجاد فاز توسعه فعالیت خود را ادامه داده و سعی‌ بر تولید محصولات متنوع با مواد اولیه‌ی درجه یک و مرغوب را داشته است. از جمله محصولات تولیدی این شرکت می‌توان به نوشیدنی‌های میوه ای با برند های مجتبی ، ویمبا پلاس و موجین پلاس در انواع طعم‌های مختلف و در آینده نزدیک نوشیدنی‌های گازدار مختلف اشاره کرد. این شرکت تمامی تلاش خود را در زمینه تولید کالای با کیفیت و عرضه آن با قیمت مناسب در بازارهای جهانی را دارد، تا مشتریان محترم رضایت کامل از این محصول را داشته باشند

آدرس


  • آدرس دفتر مرکزی:
  •  تهران – منطقه 22 ،شهرک راه آهن ،بلوار امیر کبیر ، پلاک 101، ساختمان نگین شهد شهران

  • آدرس کارخانه:
  • استان البرز، شهرستان نظرآباد، شهرک صنعتی نظرآباد، میدان صنعت، خیابان سنبل

  •  

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت نگین شهد شهران پارس می باشد